Ve společnosti Monika servis s.r.o. se zaměřujeme na poskytování energetických řešení pro dopravní sektor. S našimi solárními nabíjecími elektrárnami umožňujeme využití sluneční energie k efektivnímu a ekologickému dobíjení elektroaut. Tyto elektrárny jsou navrženy tak, aby optimalizovaly výrobu elektrické energie ze slunce a poskytovaly stabilní zdroj nabíjecího proudu pro elektro vozidla i provoz vaší firmy.


Naše dobíjecí stanice jsou důležitým prvkem infrastruktury pro elektromobilitu. Montujeme moderní a vysoce výkonné dobíjecí stanice, které umožňují rychlé a spolehlivé dobíjení elektroaut na veřejných místech, parkovištích, obchodních centrech a dalších lokalitách. Věříme, že poskytnutím dostatečné infrastruktury pro dobíjení elektromobilů přispíváme k rozvoji udržitelného a ekologicky šetrného dopravního systému.


Náš tým zkušených odborníků se věnuje každému projektu s maximální péčí a profesionalitou. Spolupracujeme s našimi klienty od počátečního plánování, až po dokončení montáže a zajišťujeme, že naše instalace jsou provozuschopné, spolehlivé a splňují nejvyšší standardy kvality.


Jsme hrdí na to, že přispíváme ke snižování závislosti na fosilních palivech a ochraně životního prostředí. Naše solární nabíjecí elektrárny a dobíjecí stanice jsou nejen energeticky efektivní, ale také esteticky příjemné a vkusně navržené.


Doufáme, že jsme vám přiblížili naši firmu a naše cíle. Pokud máte zájem o naše služby nebo byste chtěli vědět více informací, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli přecházet na čistší a udržitelnější energetiku a dopravu.

Copyright ©Monika-energy 2023. All right reserved.